Rada Nadzorcza

Krzysztof Górka (DFR)

Absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we WrocławiuW przeszłości wspólnik i menedżer w kilkunastu przedsiębiorstwach, w tym kilku spółkach giełdowych.Od 2019 r. zarządza funduszem DFR Inwestycyjny Sp. z o.o., w ramach którego dokonał inwestycji w szereg spółek, w tym w Scanway S.A.

Maciej Frankowicz

Od 10 lat związany z rynkiem startupów jako przedsiębiorca i inwestor. Współzałożyciel i Partner funduszu Shape.vc, który w ciągu ostatnich 4 lat zrealizował ponad 30 inwestycji w innowacyjne spółki technologiczne. Swoją uwagę koncentruje na spółkach deeptechowych na wczesnym etapie rozwoju.

Tomasz Antosiak

Z wykształcenia Ekonomista na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytet Wrocławski. Geograf, absolwent Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz psycholog, absolwent Uniwersytet SWPS we Wrocławiu. Ukończył szereg kursów z zarządzania oraz rozwoju umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych. Posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami europejskimi związanymi z innowacyjnym przemysłem, pracami badawczo rozwojowymi oraz społecznymi. Jako inwestor związany od samego początku z powstaniem Scanway Sp. z o.o. Obecnie współzarządzający fundusz GTTechnologies sp. z o.o realizujcy projekt BRIdge Alfa. Dodatkowo zaangażowany w projekty inwestycyjne związane z edukacja. Pasjonat biegania, działań społecznych oraz aktywności na łonie natury.

Mateusz Głogowski, MBA, PGE (Ventures sp. z o.o.)

Pełni funkcję dyrektora departamentu inwestycyjnego w PGE Ventures sp. z o.o. (spółka z Grupy Kapitałowej PGE) odpowiadając za procesy inwestycyjne i dezinwestycyjne, nadzór nad spółkami portfelowymi oraz za współpracę z funduszami zewnętrznymi współtworzonymi przez PGE Ventures. Przed dołączeniem do PGE Ventures prowadził projekty związane z wdrażaniem nowych modeli biznesowych w Grupie Kapitałowej PGE. Wcześniej pracował w urzędzie administracji rządowej właściwym ds. energetyki. Jest absolwentem studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) organizowanych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania finansami w przedsiębiorstwie realizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Posiada tytuł magistra inżyniera Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.